LB043WV1-TD01

| Tauira tauira | LB043WV1-TD01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG.Philips LCD |
| Tuhinga | LTPS TFT-LCD ,4.3 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | LTPS TFT-LCD |
| LB043WV1-TD01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 93.6×56.16 mm |
| Whakaahuatanga | 106×69.8 mm |
| Mata | Antiglare |
| Whakatau Ratonga | 400:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Wā Whakautu | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 70/70/60/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 8S1P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | TTL (1 ch, 8-bit) + SPI , 51 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3/3.0V (Typ.)(VCCIO/VDC) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG.Philips LCD LB043WV1-TD01.
LG.Philips LCD LB043WV1-TD01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG.Philips LCD LB043WV1-TD01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG.Philips LCD LB043WV1-TD01 ranei atu LG.Philips LCD LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG.Philips LCD LB043WV1-TD01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LB043WV1-TD01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG.Philips LCD LB043WV1-TD01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG.Philips LCD LB043WV1-TD01 ranei atu LG.Philips LCD LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG.Philips LCD LB043WV1-TD01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LB043WV1-TD01"
- LG.Philips LCD LB043WV1-TD01
- LB043WV1-TD01 raupapa
- LB043WV1-TD01 te ahua
- LB043WV1-TD01 utu
- Kaihoko LB043WV1-TD01

