LM101FF1L01

| Tauira tauira | LM101FF1L01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | PANDA |
| Tuhinga | IGZO TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| Momo Raraunga | IGZO TFT-LCD |
| LM101FF1L01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Te whakatau | 1200(RGB)×1920 , WUXGA |
| Hōputu Pika | RGB Vertical Stripe |
| Whakaaturanga Rawa | 135.36(W)×216.576(H) mm |
| Bezel Whakatuwhera | - |
| Raina Whakahuahua | 142.32(W)×227.376(H) ×3.69(D) mm |
| Mata | - |
| Maama | 450 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Tirohia te Angle | - |
| Whakaatu Aratau | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Tirohanga Katoa | Symmetry |
| Wā Whakautu | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M 70% (CIE1931) |
| Momo Momo | 4 strings WLED , Without Driver |
| Rautanga | 60Hz |
| Mata Mata | Without |
| Taumaha Roopu | 129/139g (Typ./Max.) |
| Atanga Waitohu | MIPI (4 data lanes) , 34 pins , Connector |
| Putanga Whakauru | 1.8/5.4/-5.4V (Typ.)(VDDI/VSP/VSN) |
| Taiao | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -25 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o PANDA LM101FF1L01.
PANDA LM101FF1L01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te PANDA LM101FF1L01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te PANDA LM101FF1L01 ranei atu PANDA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te PANDA LM101FF1L01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
PANDA LM101FF1L01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te PANDA LM101FF1L01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te PANDA LM101FF1L01 ranei atu PANDA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te PANDA LM101FF1L01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LM101FF1L01"
- PANDA LM101FF1L01
- LM101FF1L01 raupapa
- LM101FF1L01 te ahua
- LM101FF1L01 utu
- Kaihoko LM101FF1L01

