LTM019A73

| Tauira tauira | LTM019A73 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Toshiba Matsushita |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,1.9 inch, 176×220 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LTM019A73 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 30.1×37.6 mm |
| Whakaahuatanga | 36.3×50 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 300:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 40/40 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 35/35/45/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Momo Momo | 3 pcs WLED |
| Atanga Waitohu | CPU |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Toshiba Matsushita LTM019A73.
Toshiba Matsushita LTM019A73 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Toshiba Matsushita LTM019A73 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Toshiba Matsushita LTM019A73 ranei atu Toshiba Matsushita LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Toshiba Matsushita LTM019A73 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Toshiba Matsushita LTM019A73 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Toshiba Matsushita LTM019A73 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Toshiba Matsushita LTM019A73 ranei atu Toshiba Matsushita LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Toshiba Matsushita LTM019A73 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LTM019A73"
- Toshiba Matsushita LTM019A73
- LTM019A73 raupapa
- LTM019A73 te ahua
- LTM019A73 utu
- Kaihoko LTM019A73

