LTN184HT01-T01

| Tauira tauira | LTN184HT01-T01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | SAMSUNG |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,18.4 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LTN184HT01-T01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 408.96×230.04 mm |
| Hanga Hanga | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | |
| Tirohia te Angle | |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 2 pcs CCFL |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o SAMSUNG LTN184HT01-T01.
SAMSUNG LTN184HT01-T01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SAMSUNG LTN184HT01-T01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SAMSUNG LTN184HT01-T01 ranei atu SAMSUNG LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SAMSUNG LTN184HT01-T01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN184HT01-T01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SAMSUNG LTN184HT01-T01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SAMSUNG LTN184HT01-T01 ranei atu SAMSUNG LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SAMSUNG LTN184HT01-T01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LTN184HT01-T01"
- SAMSUNG LTN184HT01-T01
- LTN184HT01-T01 raupapa
- LTN184HT01-T01 te ahua
- LTN184HT01-T01 utu
- Kaihoko LTN184HT01-T01

