LTN184KT01-A01

| Tauira tauira | LTN184KT01-A01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | SAMSUNG |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,18.4 inch, 1680×945 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LTN184KT01-A01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 408.24×229.635 mm |
| Whakaahuatanga | 422.5×246×6.5 mm |
| Hanga Hanga | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Mata | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 800:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Wā Whakautu | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 45/45/15/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o SAMSUNG LTN184KT01-A01.
SAMSUNG LTN184KT01-A01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SAMSUNG LTN184KT01-A01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SAMSUNG LTN184KT01-A01 ranei atu SAMSUNG LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SAMSUNG LTN184KT01-A01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN184KT01-A01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SAMSUNG LTN184KT01-A01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SAMSUNG LTN184KT01-A01 ranei atu SAMSUNG LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SAMSUNG LTN184KT01-A01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LTN184KT01-A01"
- SAMSUNG LTN184KT01-A01
- LTN184KT01-A01 raupapa
- LTN184KT01-A01 te ahua
- LTN184KT01-A01 utu
- Kaihoko LTN184KT01-A01
