M236H3-LA2

| Tauira tauira | M236H3-LA2 |
|---|---|
| Pae Waitohu | CMO |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| M236H3-LA2 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 521.28×293.22 mm |
| Whakaahuatanga | 544.8×320.5 mm |
| Mata | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) |
| Wā Whakautu | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 12S8P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CMO M236H3-LA2.
CMO M236H3-LA2 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CMO M236H3-LA2 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CMO M236H3-LA2 ranei atu CMO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CMO M236H3-LA2 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CMO M236H3-LA2 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CMO M236H3-LA2 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CMO M236H3-LA2 ranei atu CMO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CMO M236H3-LA2 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "M236H3-LA2"
- CMO M236H3-LA2
- M236H3-LA2 raupapa
- M236H3-LA2 te ahua
- M236H3-LA2 utu
- Kaihoko M236H3-LA2
