M240HTN01.0

| Tauira tauira | M240HTN01.0 |
|---|---|
| Pae Waitohu | AUO |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,24.0 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| M240HTN01.0 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 531.36×298.89 mm |
| Whakaahuatanga | 556×323.2×12 mm |
| Mata | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Wā Whakautu | 3.5/1.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 9S4P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o AUO M240HTN01.0.
AUO M240HTN01.0 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AUO M240HTN01.0 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AUO M240HTN01.0 ranei atu AUO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AUO M240HTN01.0 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
AUO M240HTN01.0 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AUO M240HTN01.0 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AUO M240HTN01.0 ranei atu AUO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AUO M240HTN01.0 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "M240HTN01.0"
- AUO M240HTN01.0
- M240HTN01.0 raupapa
- M240HTN01.0 te ahua
- M240HTN01.0 utu
- Kaihoko M240HTN01.0

