M240HVN02.0

| Tauira tauira | M240HVN02.0 |
|---|---|
| Pae Waitohu | AUO |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,24.0 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| M240HVN02.0 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | VA, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 531.36×298.89 mm |
| Whakaahuatanga | 544.8×318.6×10 mm |
| Mata | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 3000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Wā Whakautu | 7/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 15S4P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o AUO M240HVN02.0.
AUO M240HVN02.0 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AUO M240HVN02.0 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AUO M240HVN02.0 ranei atu AUO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AUO M240HVN02.0 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
AUO M240HVN02.0 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AUO M240HVN02.0 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AUO M240HVN02.0 ranei atu AUO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AUO M240HVN02.0 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "M240HVN02.0"
- AUO M240HVN02.0
- M240HVN02.0 raupapa
- M240HVN02.0 te ahua
- M240HVN02.0 utu
- Kaihoko M240HVN02.0
