MV215FHB-N30

| Tauira tauira | MV215FHB-N30 |
|---|---|
| Pae Waitohu | BOE |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| MV215FHB-N30 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Te whakatau | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Hōputu Pika | RGB Vertical Stripe |
| Whakaaturanga Rawa | 476.064(W)×267.768(H) mm |
| Bezel Whakatuwhera | - |
| Raina Whakahuahua | 483.646(W)×278.676(H) ×1.32(D) mm |
| Mata | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Maama | 0 cd/m² |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Whakaatu Aratau | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Tirohanga Katoa | Symmetry |
| Wā Whakautu | 14 (Typ.)(G to G) |
| Te Mataora o te Mata | 0.50+0.50 mm |
| Te whakawhitiwhiti | 5.6% (Typ.)(with Polarizer) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Momo Momo | No B/L |
| Rautanga | 75Hz |
| Mata Mata | Without |
| Driver IC | COFBuilt-in 6 source chips |
| Taumaha Roopu | 0.40 Kgs |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins , Connector |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
| Taiao | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o BOE MV215FHB-N30.
BOE MV215FHB-N30 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE MV215FHB-N30 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE MV215FHB-N30 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE MV215FHB-N30 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
BOE MV215FHB-N30 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE MV215FHB-N30 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE MV215FHB-N30 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE MV215FHB-N30 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "MV215FHB-N30"
- BOE MV215FHB-N30
- MV215FHB-N30 raupapa
- MV215FHB-N30 te ahua
- MV215FHB-N30 utu
- Kaihoko MV215FHB-N30
