RX150-C1000

| Tauira tauira | RX150-C1000 |
|---|---|
| Pae Waitohu | ROGIN |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| RX150-C1000 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 304.128×228.096 mm |
| Mata | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 700:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) , CIE1931 60% |
| Wā Whakautu | 5.7/2.3 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 80/80/60/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o ROGIN RX150-C1000.
ROGIN RX150-C1000 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te ROGIN RX150-C1000 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te ROGIN RX150-C1000 ranei atu ROGIN LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te ROGIN RX150-C1000 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
ROGIN RX150-C1000 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te ROGIN RX150-C1000 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te ROGIN RX150-C1000 ranei atu ROGIN LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te ROGIN RX150-C1000 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "RX150-C1000"
- ROGIN RX150-C1000
- RX150-C1000 raupapa
- RX150-C1000 te ahua
- RX150-C1000 utu
- Kaihoko RX150-C1000

