RX190-C05

| Tauira tauira | RX190-C05 |
|---|---|
| Pae Waitohu | ROGIN |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,19.0 inch, 1440×900 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| RX190-C05 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 408.24×255.15 mm |
| Whakaahuatanga | 428×278×11 mm |
| Mata | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Wā Whakautu | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o ROGIN RX190-C05.
ROGIN RX190-C05 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te ROGIN RX190-C05 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te ROGIN RX190-C05 ranei atu ROGIN LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te ROGIN RX190-C05 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
ROGIN RX190-C05 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te ROGIN RX190-C05 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te ROGIN RX190-C05 ranei atu ROGIN LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te ROGIN RX190-C05 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "RX190-C05"
- ROGIN RX190-C05
- RX190-C05 raupapa
- RX190-C05 te ahua
- RX190-C05 utu
- Kaihoko RX190-C05

