SG1010CIG-T-3

| Tauira tauira | SG1010CIG-T-3 |
|---|---|
| Pae Waitohu | SmarterGlass |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| SG1010CIG-T-3 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Area Mahinga | 216.96×135.6 mm |
| Whakaahuatanga | 229.46×149.1×6.7 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 800:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 2.5/8.2/22/-7V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o SmarterGlass SG1010CIG-T-3.
SmarterGlass SG1010CIG-T-3 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SmarterGlass SG1010CIG-T-3 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SmarterGlass SG1010CIG-T-3 ranei atu SmarterGlass LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SmarterGlass SG1010CIG-T-3 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
SmarterGlass SG1010CIG-T-3 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te SmarterGlass SG1010CIG-T-3 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te SmarterGlass SG1010CIG-T-3 ranei atu SmarterGlass LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te SmarterGlass SG1010CIG-T-3 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "SG1010CIG-T-3"
- SmarterGlass SG1010CIG-T-3
- SG1010CIG-T-3 raupapa
- SG1010CIG-T-3 te ahua
- SG1010CIG-T-3 utu
- Kaihoko SG1010CIG-T-3

