SP06Q002-T

| Tauira tauira | SP06Q002-T |
|---|---|
| Pae Waitohu | HITACHI |
| Tuhinga | FSTN-LCD ,2.5 inch, 320×240 |
| Momo Raraunga | FSTN-LCD |
| SP06Q002-T Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | STN, Black/White (Positive), Transflective |
| Area Mahinga | 51.2×38.4 mm |
| Whakaahuatanga | 67.1×55.8×4.1 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 5:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Ngā Tae Whakaatu | Monochrome |
| Wā Whakautu | 150/350 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 80 (Typ.)(CR≥2)(Φ2-Φ1) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 75Hz |
| Momo Momo | 1S4P A-LED Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel Data (4-bit) , 20 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o HITACHI SP06Q002-T.
HITACHI SP06Q002-T he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te HITACHI SP06Q002-T pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te HITACHI SP06Q002-T ranei atu HITACHI LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te HITACHI SP06Q002-T i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
HITACHI SP06Q002-T he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te HITACHI SP06Q002-T pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te HITACHI SP06Q002-T ranei atu HITACHI LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te HITACHI SP06Q002-T i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "SP06Q002-T"
- HITACHI SP06Q002-T
- SP06Q002-T raupapa
- SP06Q002-T te ahua
- SP06Q002-T utu
- Kaihoko SP06Q002-T

