T-51383L070J-FW-P-AB
| Tauira tauira | T-51383L070J-FW-P-AB |
|---|---|
| Pae Waitohu | OPTREX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| T-51383L070J-FW-P-AB Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 154.08×87.05 mm |
| Whakaahuatanga | 167.1×102 mm |
| Mata | Antiglare, Hard coating |
| Whakatau Ratonga | 150:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | Full color |
| Wā Whakautu | 30/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 65/65/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Momo Momo | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | Analog RGB + Composite Video (NTSC/PAL) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0/5.0/17.0/-15.0V (Typ.)(VCC/VDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o OPTREX T-51383L070J-FW-P-AB.
OPTREX T-51383L070J-FW-P-AB he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te OPTREX T-51383L070J-FW-P-AB pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te OPTREX T-51383L070J-FW-P-AB ranei atu OPTREX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te OPTREX T-51383L070J-FW-P-AB i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51383L070J-FW-P-AB he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te OPTREX T-51383L070J-FW-P-AB pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te OPTREX T-51383L070J-FW-P-AB ranei atu OPTREX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te OPTREX T-51383L070J-FW-P-AB i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "T-51383L070J-FW-P-AB"
- OPTREX T-51383L070J-FW-P-AB
- T-51383L070J-FW-P-AB raupapa
- T-51383L070J-FW-P-AB te ahua
- T-51383L070J-FW-P-AB utu
- Kaihoko T-51383L070J-FW-P-AB

