Aronga
Tauwhāiti
T-51446L050J-FW-P-AB
T-51446L050J-FW-P-AB Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | T-51446L050J-FW-P-AB |
|---|---|
| Pae Waitohu | OPTREX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 320×234 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| T-51446L050J-FW-P-AB Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | -20 ~ 70 °C |
| Haumaru Ruinga | -30 ~ 80 °C |
| Nga korero | Compatible with NTSC & PAL system |
T-51446L050J-FW-P-AB Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 320(RGB)×234 |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 79 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 7:5 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.1070×0.3185 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.3210×0.3185 mm (H×V) |
| Taumaha | 160±10g |
| Area Mahinga | 102.72×74.53 mm (H×V) |
| Bezel Area | 107.0×79.0 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 127.4×92.8 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 12.9±0.5 mm |
| Horo me nga Poaka | Rear mounting holes (4-Φ2.3) |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
T-51446L050J-FW-P-AB Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 350 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 150 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | Full color () |
| Wā Whakautu | 30/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 55/55/35/15 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 12 o'clock |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.300; Wy:0.350 |
| Maama te Maama | N |
T-51446L050J-FW-P-AB Hangarau Hangarau
| Whakaaro Whakamuri | Yes (U/D, L/R) |
|---|---|
| Kaituku Time (T-CON) | Embedded T-CON |
T-51446L050J-FW-P-AB Pūnaha Ataata
| Momo Momo | CCFL |
|---|---|
| He nui te raima | 1 pcs |
| Te wa mo te rama | 10K(Min.) (Hours) |
| Penehi Rama | 430±43V |
| Rama i teianei | 5.5/6.0/6.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Nga Mahinga Mahi Paerewa | 40/43/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Aratau Whakaoho Maama | 345/520V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Whakaoho Whakaoho Rama | 2.58/3.07W (Typ./Max.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Papa Pouaka Papa | No |
T-51446L050J-FW-P-AB Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | Analog |
|---|---|
| Pato Waitohu | Analog RGB + Composite Video (NTSC/PAL) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 5/517/-15V (Typ.)(VCC/VDD/VGH/VGL) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 30.95/1.08/0.08/-14.57mA (Typ.)(ICC/IDD/IGH/IGL) |
| Whakaoranga Mana Whakahaere | 0.38/0.49W (Typ./Max.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Atanga Waitohu | molex - 52271-2090, Pitch:1.0 mm, Pin:20 pins |
