T-51446L050J-FW-P-AB
| Tauira tauira | T-51446L050J-FW-P-AB |
|---|---|
| Pae Waitohu | OPTREX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 320×234 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| T-51446L050J-FW-P-AB Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 102.72×74.53 mm |
| Whakaahuatanga | 127.4×92.8×13.4 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 150:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | Full color |
| Wā Whakautu | 30/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 55/55/35/15 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Momo Momo | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | Analog RGB + Composite Video (NTSC/PAL) , 20 pins |
| Putanga Whakauru | 5/517/-15V (Typ.)(VCC/VDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB.
OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB ranei atu OPTREX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB ranei atu OPTREX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "T-51446L050J-FW-P-AB"
- OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB
- T-51446L050J-FW-P-AB raupapa
- T-51446L050J-FW-P-AB te ahua
- T-51446L050J-FW-P-AB utu
- Kaihoko T-51446L050J-FW-P-AB

