TCG075VG2CH-G00

| Tauira tauira | TCG075VG2CH-G00 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Kyocera |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.5 inch, 640×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TCG075VG2CH-G00 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 151.68×113.76 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 5/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Kyocera TCG075VG2CH-G00.
Kyocera TCG075VG2CH-G00 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera TCG075VG2CH-G00 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera TCG075VG2CH-G00 ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera TCG075VG2CH-G00 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG075VG2CH-G00 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera TCG075VG2CH-G00 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera TCG075VG2CH-G00 ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera TCG075VG2CH-G00 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "TCG075VG2CH-G00"
- Kyocera TCG075VG2CH-G00
- TCG075VG2CH-G00 raupapa
- TCG075VG2CH-G00 te ahua
- TCG075VG2CH-G00 utu
- Kaihoko TCG075VG2CH-G00

