TCG075VGLBA-G20

| Tauira tauira | TCG075VGLBA-G20 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Kyocera |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.5 inch, 640×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TCG075VGLBA-G20 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 151.68×113.76 mm |
| Whakaahuatanga | 173×133 mm |
| Mata | Glare (Haze 0%) |
| Whakatau Ratonga | 450:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 5/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Momo Momo | WLED Embedded (LED Driver) |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Kyocera TCG075VGLBA-G20.
Kyocera TCG075VGLBA-G20 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera TCG075VGLBA-G20 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera TCG075VGLBA-G20 ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera TCG075VGLBA-G20 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG075VGLBA-G20 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera TCG075VGLBA-G20 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera TCG075VGLBA-G20 ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera TCG075VGLBA-G20 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "TCG075VGLBA-G20"
- Kyocera TCG075VGLBA-G20
- TCG075VGLBA-G20 raupapa
- TCG075VGLBA-G20 te ahua
- TCG075VGLBA-G20 utu
- Kaihoko TCG075VGLBA-G20

