Aronga
Tauwhāiti
TCG084VGLAAANN-AN50

TCG084VGLAAANN-AN50 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | TCG084VGLAAANN-AN50 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Kyocera |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 640×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TCG084VGLAAANN-AN50 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | -20 ~ 70 °C |
| Haumaru Ruinga | -30 ~ 80 °C |
TCG084VGLAAANN-AN50 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 95 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 4:3 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.089×0.267 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.267×0.267 mm (H×V) |
| Taumaha | 320g |
| Mata | Antiglare |
| Area Mahinga | 170.88×128.16 mm (H×V) |
| Bezel Area | 174.4×131.8 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 199.5×147.4 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 9.0 mm |
| Horo me nga Poaka | Face mounting holes |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
TCG084VGLAAANN-AN50 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White |
|---|---|
| Maama | 500 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 850 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 65/65/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.305; Wy:0.315 |
| Te Maama White | 1.43 (Max.)(5 points) |
| Maama te Maama | N |
TCG084VGLAAANN-AN50 Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | Yes (U/D, L/R) |
TCG084VGLAAANN-AN50 Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type |
|---|---|
| Momo Momo | WLED |
| He nui te raima | 3 strings |
| Te wa mo te rama | 70K(Typ.) (Hours) |
| Penehi Rama | 18.4/20.4V (Typ./Max.) |
| Rama i teianei | 60mA (Typ.) |
| Momo Atanga | Included in panel signal interface |
| Papa Pouaka Papa | No |
TCG084VGLAAANN-AN50 Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | TTL |
|---|---|
| Pato Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3V (Typ.) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 160/240mA (Typ./Max.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Atanga Waitohu | Kyocera Elco - 04-6240-040-023-846+, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
