TCG084VGLAAANN-AN50

| Tauira tauira | TCG084VGLAAANN-AN50 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Kyocera |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 640×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TCG084VGLAAANN-AN50 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White |
| Area Mahinga | 170.88×128.16 mm |
| Whakaahuatanga | 199.5×147.4 mm |
| Mata | Antiglare |
| Whakatau Ratonga | 850 : 1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 65/65/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 3 strings WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50.
Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50 ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50 ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "TCG084VGLAAANN-AN50"
- Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50
- TCG084VGLAAANN-AN50 raupapa
- TCG084VGLAAANN-AN50 te ahua
- TCG084VGLAAANN-AN50 utu
- Kaihoko TCG084VGLAAANN-AN50

