TCG084VGLACANN-AN00

| Tauira tauira | TCG084VGLACANN-AN00 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Kyocera |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 640×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TCG084VGLACANN-AN00 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 170.88×128.16 mm |
| Whakaahuatanga | 199.5×147.4×9.5 mm |
| Mata | Antiglare |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 49% |
| Wā Whakautu | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Kyocera TCG084VGLACANN-AN00.
Kyocera TCG084VGLACANN-AN00 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera TCG084VGLACANN-AN00 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera TCG084VGLACANN-AN00 ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera TCG084VGLACANN-AN00 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG084VGLACANN-AN00 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera TCG084VGLACANN-AN00 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera TCG084VGLACANN-AN00 ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera TCG084VGLACANN-AN00 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "TCG084VGLACANN-AN00"
- Kyocera TCG084VGLACANN-AN00
- TCG084VGLACANN-AN00 raupapa
- TCG084VGLACANN-AN00 te ahua
- TCG084VGLACANN-AN00 utu
- Kaihoko TCG084VGLACANN-AN00

