TCG085WVLCB-G00

| Tauira tauira | TCG085WVLCB-G00 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Kyocera |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,8.5 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TCG085WVLCB-G00 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 184.8×110.88 mm |
| Whakaahuatanga | 210×134×9 mm |
| Mata | Glare (Haze 0%) |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 49% |
| Wā Whakautu | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 60/60/60/45 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 2 strings WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Kyocera TCG085WVLCB-G00.
Kyocera TCG085WVLCB-G00 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera TCG085WVLCB-G00 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera TCG085WVLCB-G00 ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera TCG085WVLCB-G00 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG085WVLCB-G00 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera TCG085WVLCB-G00 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera TCG085WVLCB-G00 ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera TCG085WVLCB-G00 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "TCG085WVLCB-G00"
- Kyocera TCG085WVLCB-G00
- TCG085WVLCB-G00 raupapa
- TCG085WVLCB-G00 te ahua
- TCG085WVLCB-G00 utu
- Kaihoko TCG085WVLCB-G00

