TCG101WXLPAANN-AN20

| Tauira tauira | TCG101WXLPAANN-AN20 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Kyocera |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TCG101WXLPAANN-AN20 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 216.96×135.6 mm |
| Whakaahuatanga | 236×156.8×9.9 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 800:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) |
| Wā Whakautu | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Embedded (LED Driver) |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Kyocera TCG101WXLPAANN-AN20.
Kyocera TCG101WXLPAANN-AN20 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera TCG101WXLPAANN-AN20 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera TCG101WXLPAANN-AN20 ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera TCG101WXLPAANN-AN20 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG101WXLPAANN-AN20 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera TCG101WXLPAANN-AN20 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera TCG101WXLPAANN-AN20 ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera TCG101WXLPAANN-AN20 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "TCG101WXLPAANN-AN20"
- Kyocera TCG101WXLPAANN-AN20
- TCG101WXLPAANN-AN20 raupapa
- TCG101WXLPAANN-AN20 te ahua
- TCG101WXLPAANN-AN20 utu
- Kaihoko TCG101WXLPAANN-AN20

