TCG104SVLPAAFA-AA20

| Tauira tauira | TCG104SVLPAAFA-AA20 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Kyocera |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TCG104SVLPAAFA-AA20 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 211.2×158.4 mm |
| Whakaahuatanga | 240.7×180.2×11.55 mm |
| Mata | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) |
| Wā Whakautu | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Embedded (LED Driver) |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Kyocera TCG104SVLPAAFA-AA20.
Kyocera TCG104SVLPAAFA-AA20 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera TCG104SVLPAAFA-AA20 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera TCG104SVLPAAFA-AA20 ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera TCG104SVLPAAFA-AA20 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG104SVLPAAFA-AA20 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera TCG104SVLPAAFA-AA20 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera TCG104SVLPAAFA-AA20 ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera TCG104SVLPAAFA-AA20 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "TCG104SVLPAAFA-AA20"
- Kyocera TCG104SVLPAAFA-AA20
- TCG104SVLPAAFA-AA20 raupapa
- TCG104SVLPAAFA-AA20 te ahua
- TCG104SVLPAAFA-AA20 utu
- Kaihoko TCG104SVLPAAFA-AA20

