TCG104VG2AA-A00

| Tauira tauira | TCG104VG2AA-A00 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Kyocera |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TCG104VG2AA-A00 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 211.2×158.4 mm |
| Whakaahuatanga | 243×185.1×11 mm |
| Mata | Antiglare |
| Whakatau Ratonga | 750:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 14/9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 2 pcs CCFL Optional |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Kyocera TCG104VG2AA-A00.
Kyocera TCG104VG2AA-A00 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera TCG104VG2AA-A00 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera TCG104VG2AA-A00 ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera TCG104VG2AA-A00 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG104VG2AA-A00 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera TCG104VG2AA-A00 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera TCG104VG2AA-A00 ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera TCG104VG2AA-A00 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "TCG104VG2AA-A00"
- Kyocera TCG104VG2AA-A00
- TCG104VG2AA-A00 raupapa
- TCG104VG2AA-A00 te ahua
- TCG104VG2AA-A00 utu
- Kaihoko TCG104VG2AA-A00

