Aronga
Tauwhāiti
TCG104VG2AA-A00

TCG104VG2AA-A00 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | TCG104VG2AA-A00 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Kyocera |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TCG104VG2AA-A00 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | -10 ~ 70 °C |
| Haumaru Ruinga | -20 ~ 80 °C |
TCG104VG2AA-A00 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 76 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 4:3 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.110×0.330 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.330×0.330 mm (H×V) |
| Taumaha | 520g |
| Mata | Antiglare |
| Area Mahinga | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Bezel Area | 213.2×160.4 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 243×185.1 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 10.5±0.5 mm |
| Horo me nga Poaka | Face mounting holes (2-Φ3.5, 2-R1.75) on left, right bezel |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
TCG104VG2AA-A00 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | AWV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 450 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 750 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 14/9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | Symmetry |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.300; Wy:0.310 |
| Te Maama White | 1.43 (Max.)(5 points) |
| Maama te Maama | N |
TCG104VG2AA-A00 Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | Yes (180°) |
TCG104VG2AA-A00 Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type (Top side) |
|---|---|
| Momo Momo | CCFL |
| He nui te raima | 2 pcs |
| Hanga Hangaira | Straight |
| Te wa mo te rama | 50K(Typ.) (Hours) |
| Penehi Rama | 490V (Typ.) |
| Rama i teianei | 2.0/5.0/6.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Nga Mahinga Mahi Paerewa | 40/100KHz (Min./Max.) |
| Aratau Whakaoho Maama | 830/1325V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Momo Atanga | Connector |
| Waehere Atanga | |
| Papa Pouaka Papa | Optional |
TCG104VG2AA-A00 Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | TTL |
|---|---|
| Pato Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 495mA (Typ.)(3.3V) |
| Putanga mo nga Whakaatu Whakaaturanga | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Momo Atanga | Connector |
| Atanga Waitohu | HRS - DF9C-31P-1V, Pitch:1.0 mm, Pin:31 pins |
