TCG104VGLACANN-AN00

| Tauira tauira | TCG104VGLACANN-AN00 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Kyocera |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TCG104VGLACANN-AN00 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 211.2×158.4 mm |
| Whakaahuatanga | 230×180.2×11 mm |
| Mata | Antiglare |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 48% |
| Wā Whakautu | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Embedded (LED Driver) |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ./Max.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Kyocera TCG104VGLACANN-AN00.
Kyocera TCG104VGLACANN-AN00 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera TCG104VGLACANN-AN00 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera TCG104VGLACANN-AN00 ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera TCG104VGLACANN-AN00 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG104VGLACANN-AN00 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera TCG104VGLACANN-AN00 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera TCG104VGLACANN-AN00 ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera TCG104VGLACANN-AN00 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "TCG104VGLACANN-AN00"
- Kyocera TCG104VGLACANN-AN00
- TCG104VGLACANN-AN00 raupapa
- TCG104VGLACANN-AN00 te ahua
- TCG104VGLACANN-AN00 utu
- Kaihoko TCG104VGLACANN-AN00

