TM018FDZ02

| Tauira tauira | TM018FDZ02 |
|---|---|
| Pae Waitohu | TIANMA |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TM018FDZ02 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 28.032×35.04 mm |
| Whakaahuatanga | 34×45.83×2.85 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 250:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 65K/262K , CIE1931 58% |
| Wā Whakautu | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 65/65/50/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Momo Momo | 1S2P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | SPI , 14 pins |
| Putanga Whakauru | 2.8/2.8V (Typ.)(VDDI/VDD) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o TIANMA TM018FDZ02.
TIANMA TM018FDZ02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TIANMA TM018FDZ02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TIANMA TM018FDZ02 ranei atu TIANMA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TIANMA TM018FDZ02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM018FDZ02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TIANMA TM018FDZ02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TIANMA TM018FDZ02 ranei atu TIANMA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TIANMA TM018FDZ02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "TM018FDZ02"
- TIANMA TM018FDZ02
- TM018FDZ02 raupapa
- TM018FDZ02 te ahua
- TM018FDZ02 utu
- Kaihoko TM018FDZ02

