TM070RVHG02

| Tauira tauira | TM070RVHG02 |
|---|---|
| Pae Waitohu | TIANMA |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TM070RVHG02 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 154.08×85.92 mm |
| Whakaahuatanga | 171.5×110.3×7.75 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Wā Whakautu | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 3S8P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , 50 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3/10.0/16.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGG/VEE) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o TIANMA TM070RVHG02.
TIANMA TM070RVHG02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TIANMA TM070RVHG02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TIANMA TM070RVHG02 ranei atu TIANMA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TIANMA TM070RVHG02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM070RVHG02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TIANMA TM070RVHG02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TIANMA TM070RVHG02 ranei atu TIANMA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TIANMA TM070RVHG02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "TM070RVHG02"
- TIANMA TM070RVHG02
- TM070RVHG02 raupapa
- TM070RVHG02 te ahua
- TM070RVHG02 utu
- Kaihoko TM070RVHG02

