TM150XG-76N08
| Tauira tauira | TM150XG-76N08 |
|---|---|
| Pae Waitohu | TORISAN |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TM150XG-76N08 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | SVA, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 304.128×228.096 mm |
| Whakaahuatanga | 347.3×261.35 mm |
| Mata | Antiglare |
| Whakatau Ratonga | 400:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) |
| Wā Whakautu | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 8 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (2 ch, 8-bit) , 80 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o TORISAN TM150XG-76N08.
TORISAN TM150XG-76N08 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TORISAN TM150XG-76N08 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TORISAN TM150XG-76N08 ranei atu TORISAN LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TORISAN TM150XG-76N08 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
TORISAN TM150XG-76N08 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TORISAN TM150XG-76N08 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TORISAN TM150XG-76N08 ranei atu TORISAN LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TORISAN TM150XG-76N08 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "TM150XG-76N08"
- TORISAN TM150XG-76N08
- TM150XG-76N08 raupapa
- TM150XG-76N08 te ahua
- TM150XG-76N08 utu
- Kaihoko TM150XG-76N08

