TM181SX-76N02
| Tauira tauira | TM181SX-76N02 |
|---|---|
| Pae Waitohu | TORISAN |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,18.1 inch, 1280×1024 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| TM181SX-76N02 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | SVA, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 359.04×287.232 mm |
| Whakaahuatanga | 389×317.2 mm |
| Mata | Antiglare |
| Whakatau Ratonga | 400:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) |
| Wā Whakautu | 16/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o TORISAN TM181SX-76N02.
TORISAN TM181SX-76N02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TORISAN TM181SX-76N02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TORISAN TM181SX-76N02 ranei atu TORISAN LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TORISAN TM181SX-76N02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
TORISAN TM181SX-76N02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te TORISAN TM181SX-76N02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te TORISAN TM181SX-76N02 ranei atu TORISAN LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te TORISAN TM181SX-76N02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "TM181SX-76N02"
- TORISAN TM181SX-76N02
- TM181SX-76N02 raupapa
- TM181SX-76N02 te ahua
- TM181SX-76N02 utu
- Kaihoko TM181SX-76N02

