ZJ070NA-03E

| Tauira tauira | ZJ070NA-03E |
|---|---|
| Pae Waitohu | CHIMEI INNOLUX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| ZJ070NA-03E Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 154.08×85.92 mm |
| Whakaahuatanga | 164.9×100×3.55 mm |
| Mata | Antiglare |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Wā Whakautu | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 3S9P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 67 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CHIMEI INNOLUX ZJ070NA-03E.
CHIMEI INNOLUX ZJ070NA-03E he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CHIMEI INNOLUX ZJ070NA-03E pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CHIMEI INNOLUX ZJ070NA-03E ranei atu CHIMEI INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CHIMEI INNOLUX ZJ070NA-03E i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX ZJ070NA-03E he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CHIMEI INNOLUX ZJ070NA-03E pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CHIMEI INNOLUX ZJ070NA-03E ranei atu CHIMEI INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CHIMEI INNOLUX ZJ070NA-03E i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "ZJ070NA-03E"
- CHIMEI INNOLUX ZJ070NA-03E
- ZJ070NA-03E raupapa
- ZJ070NA-03E te ahua
- ZJ070NA-03E utu
- Kaihoko ZJ070NA-03E

