Aronga
Tauwhāiti
ZJ070NA-03E

ZJ070NA-03E Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | ZJ070NA-03E |
|---|---|
| Pae Waitohu | CHIMEI INNOLUX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| ZJ070NA-03E Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | -20 ~ 70 °C |
| Haumaru Ruinga | -30 ~ 85 °C |
| Nga korero | 3 in 1 FPC |
ZJ070NA-03E Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 134 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 16:9 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.0642×0.1790 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.1926×0.1790 mm (H×V) |
| Taumaha | 121g (Typ.) |
| Mata | Antiglare |
| Area Mahinga | 154.08×85.92 mm (H×V) |
| Bezel Area | 156.7×89.1 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 164.9×100 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 3.35±0.2 mm |
| Horo me nga Poaka | Without |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
ZJ070NA-03E Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 450 cd/m² (Min.) |
| Whakatau Ratonga | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 16.7M (8-bit) |
| Tae Tae | 50% NTSC (CIE1931) |
| Wā Whakautu | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Te Maama White | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Maama te Maama | N |
ZJ070NA-03E Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | Yes (U/D, L/R) |
| Te Whakamahinga Mana Utu | 2.08W (Typ.) |
| Driver IC | Built-in HX8264 + HX8664 |
ZJ070NA-03E Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type |
|---|---|
| Momo Momo | WLED |
| He nui te raima | 3S9P |
| Hanga Hangaira | Array |
| Te wa mo te rama | 20K(Min.) (Hours) |
| Penehi Rama | 8.7/9.3/9.9V (Min./Typ./Max.) |
| Rama i teianei | 170/180/200mA (Min./Typ./Max.) |
| Whakaoho Whakaoho Rama | 1.68W (Typ.) |
| Momo Atanga | Included in panel signal interface |
| Papa Pouaka Papa | No |
ZJ070NA-03E Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | TTL |
|---|---|
| Pato Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3V (Typ.) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 120/156mA (Typ./Max.) |
| Whakaoranga Mana Whakahaere | 0.4W (Typ.) |
| Putanga mo nga Whakaatu Whakaaturanga | 0≤VIL≤0.3DVDD; 0.7DVDD≤VIH≤DVDD |
| Momo Atanga | FPC |
