CLAA089WA01 XG

| Tauira tauira | CLAA089WA01 XG |
|---|---|
| Pae Waitohu | CPT |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,8.9 inch, 800×1280 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| CLAA089WA01 XG Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | HFFS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 119.28×190.848 mm |
| Whakaahuatanga | 125.48×202.9×3.9 mm |
| Mata | Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 60% |
| Wā Whakautu | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 6S4P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | MIPI (4 data lanes) , 39 pins |
| Putanga Whakauru | 1.8/TBD (Typ.)(VCCI/VDDI) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CPT CLAA089WA01 XG.
CPT CLAA089WA01 XG he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CPT CLAA089WA01 XG pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CPT CLAA089WA01 XG ranei atu CPT LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CPT CLAA089WA01 XG i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA089WA01 XG he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CPT CLAA089WA01 XG pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CPT CLAA089WA01 XG ranei atu CPT LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CPT CLAA089WA01 XG i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "CLAA089WA01 XG"
- CPT CLAA089WA01 XG
- CLAA089WA01 XG raupapa
- CLAA089WA01 XG te ahua
- CLAA089WA01 XG utu
- Kaihoko CLAA089WA01 XG

