CLAD018DH01A0

| Tauira tauira | CLAD018DH01A0 |
|---|---|
| Pae Waitohu | CPT |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| CLAD018DH01A0 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 28.032×35.04 mm |
| Whakaahuatanga | 31.832×41.42×1 mm |
| Mata | Without Polarizer |
| Whakatau Ratonga | |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 58% |
| Wā Whakautu | |
| Tirohia te Angle | |
| Driver IC | COG Suggest ILI9163E, ST7735E, NT39121CE, HX8353CE, SPFD54124D |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CPT CLAD018DH01A0.
CPT CLAD018DH01A0 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CPT CLAD018DH01A0 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CPT CLAD018DH01A0 ranei atu CPT LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CPT CLAD018DH01A0 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CPT CLAD018DH01A0 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CPT CLAD018DH01A0 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CPT CLAD018DH01A0 ranei atu CPT LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CPT CLAD018DH01A0 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "CLAD018DH01A0"
- CPT CLAD018DH01A0
- CLAD018DH01A0 raupapa
- CLAD018DH01A0 te ahua
- CLAD018DH01A0 utu
- Kaihoko CLAD018DH01A0

