DV185WHM-NM1

| Tauira tauira | DV185WHM-NM1 |
|---|---|
| Pae Waitohu | BOE |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,18.5 inch, 1366×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| DV185WHM-NM1 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Hōputu Pika | 1366(RGB)×768 [WXGA] |
| Whirihoranga | RGB Vertical Stripe |
| Area Mahinga | 409.8(H)×230.4(V) mm |
| Whakaahuatanga Dim. | 430.4(H)×254.6(V) ×11.4(D) mm |
| Bezel Area | 413.4(H)×234.0(V) mm |
| Maimoatanga | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Te whakamarama | 250 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Tirohia te Whakahaere | Symmetry |
| Wā Whakautu | 14 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Aratau Mahi | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Tae Tautoko | 16.7M 75% (CIE1931) |
| Maama Maama | WLED [6S4P] , 30K hours , W/O Driver |
| Taumaha | 1.30Kgs (Typ.) |
| Tae Whakatau | 60Hz |
| Pae Tae | Without |
| Momo Atanga | 30 pins LVDS (1 ch, 8-bit) , Connector |
| Whakaaetanga Mana | 5.0V (Typ.) |
| Taiao | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o BOE DV185WHM-NM1.
BOE DV185WHM-NM1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE DV185WHM-NM1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE DV185WHM-NM1 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE DV185WHM-NM1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
BOE DV185WHM-NM1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE DV185WHM-NM1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE DV185WHM-NM1 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE DV185WHM-NM1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "DV185WHM-NM1"
- BOE DV185WHM-NM1
- DV185WHM-NM1 raupapa
- DV185WHM-NM1 te ahua
- DV185WHM-NM1 utu
- Kaihoko DV185WHM-NM1
