DV190E0M-NM0

| Tauira tauira | DV190E0M-NM0 |
|---|---|
| Pae Waitohu | BOE |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,19.0 inch, 1280×1024 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| DV190E0M-NM0 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | Transmissive |
| Area Mahinga | 374.784×299.827 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) |
| Wā Whakautu | |
| Tirohia te Angle | |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o BOE DV190E0M-NM0.
BOE DV190E0M-NM0 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE DV190E0M-NM0 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE DV190E0M-NM0 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE DV190E0M-NM0 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
BOE DV190E0M-NM0 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE DV190E0M-NM0 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE DV190E0M-NM0 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE DV190E0M-NM0 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "DV190E0M-NM0"
- BOE DV190E0M-NM0
- DV190E0M-NM0 raupapa
- DV190E0M-NM0 te ahua
- DV190E0M-NM0 utu
- Kaihoko DV190E0M-NM0

