ED060SCQ
| Tauira tauira | ED060SCQ |
|---|---|
| Pae Waitohu | PVI |
| Tuhinga | EPD ,6.0 inch, 600×800 |
| Momo Raraunga | EPD |
| ED060SCQ Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Area Mahinga | 90.6×122.4 mm |
| Whakaahuatanga | 101.8×138.4 mm |
| Mata | Antiglare, Hard coating |
| Whakatau Ratonga | 12:1 (Typ.)(Reflective) |
| Ngā Tae Whakaatu | Grayscale (4-bit) |
| Tirohia te Angle | |
| Atanga Waitohu | Parallel Data (8-bit) |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o PVI ED060SCQ.
PVI ED060SCQ he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te PVI ED060SCQ pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te PVI ED060SCQ ranei atu PVI LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te PVI ED060SCQ i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
PVI ED060SCQ he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te PVI ED060SCQ pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te PVI ED060SCQ ranei atu PVI LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te PVI ED060SCQ i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "ED060SCQ"
- PVI ED060SCQ
- ED060SCQ raupapa
- ED060SCQ te ahua
- ED060SCQ utu
- Kaihoko ED060SCQ

