ED060XCD

| Tauira tauira | ED060XCD |
|---|---|
| Pae Waitohu | E Ink |
| Tuhinga | EPD ,6 inch, 758×1024 |
| Momo Raraunga | EPD |
| ED060XCD Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Hōputu Pika | 758×1024 |
| Area Mahinga | 90.58(H)×122.368(V) mm |
| Te whakamarama | - |
| Tirohia te Whakahaere | - |
| Tirohia te Angle | - |
| Tae Tautoko | Grayscale |
| Taumaha | 28.0±3.0g |
| Tae Whakatau | 85Hz |
| Whirihoranga | Rectangle |
| Whakaahuatanga Dim. | 101.8(H)×138.4(V) ×1.1(D) mm |
| Whakatau Ratonga | 15:1 (Typ.) (RF) |
| Wā Whakautu | - |
| Aratau Mahi | - |
| Maama Maama | No B/L , W/O Driver |
| Pae Tae | Without |
| Momo Atanga | 34 pins Parallel Data (8-bit) , FPC |
| Taiao | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -25 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o E Ink ED060XCD.
E Ink ED060XCD he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te E Ink ED060XCD pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te E Ink ED060XCD ranei atu E Ink LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te E Ink ED060XCD i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
E Ink ED060XCD he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te E Ink ED060XCD pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te E Ink ED060XCD ranei atu E Ink LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te E Ink ED060XCD i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "ED060XCD"
- E Ink ED060XCD
- ED060XCD raupapa
- ED060XCD te ahua
- ED060XCD utu
- Kaihoko ED060XCD

