ED070NA-01G

| Tauira tauira | ED070NA-01G |
|---|---|
| Pae Waitohu | INNOLUX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| ED070NA-01G Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Area Mahinga | 153.6×90 mm |
| Whakaahuatanga | 181.7×141.2×5.86 mm |
| Mata | Hard coating (7H) |
| Whakatau Ratonga | 700:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Tirohia te Angle | 75/75/70/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3/11.0/20.0/-6.8V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o INNOLUX ED070NA-01G.
INNOLUX ED070NA-01G he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te INNOLUX ED070NA-01G pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te INNOLUX ED070NA-01G ranei atu INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te INNOLUX ED070NA-01G i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
INNOLUX ED070NA-01G he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te INNOLUX ED070NA-01G pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te INNOLUX ED070NA-01G ranei atu INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te INNOLUX ED070NA-01G i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "ED070NA-01G"
- INNOLUX ED070NA-01G
- ED070NA-01G raupapa
- ED070NA-01G te ahua
- ED070NA-01G utu
- Kaihoko ED070NA-01G

