ED090NA-01A

| Tauira tauira | ED090NA-01A |
|---|---|
| Pae Waitohu | CHIMEI INNOLUX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 1280×800 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| ED090NA-01A Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Area Mahinga | 193.92×121.2 mm |
| Whakaahuatanga | 235.12×156.4×7.84 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 700:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 70% |
| Tirohia te Angle | 70/70/70/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 51 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3/11.0/20.0/-6.8V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CHIMEI INNOLUX ED090NA-01A.
CHIMEI INNOLUX ED090NA-01A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CHIMEI INNOLUX ED090NA-01A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CHIMEI INNOLUX ED090NA-01A ranei atu CHIMEI INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CHIMEI INNOLUX ED090NA-01A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX ED090NA-01A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CHIMEI INNOLUX ED090NA-01A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CHIMEI INNOLUX ED090NA-01A ranei atu CHIMEI INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CHIMEI INNOLUX ED090NA-01A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "ED090NA-01A"
- CHIMEI INNOLUX ED090NA-01A
- ED090NA-01A raupapa
- ED090NA-01A te ahua
- ED090NA-01A utu
- Kaihoko ED090NA-01A

