ED080NA-01A

| Tauira tauira | ED080NA-01A |
|---|---|
| Pae Waitohu | CHIMEI INNOLUX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1024×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| ED080NA-01A Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Area Mahinga | 162.048×121.536 mm |
| Whakaahuatanga | 203.6×153.1×5.46 mm |
| Mata | Hard coating (7H) |
| Whakatau Ratonga | 700:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Tirohia te Angle | 75/75/75/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3/11.5/22/-7V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A.
CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A ranei atu CHIMEI INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A ranei atu CHIMEI INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "ED080NA-01A"
- CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A
- ED080NA-01A raupapa
- ED080NA-01A te ahua
- ED080NA-01A utu
- Kaihoko ED080NA-01A

