ED078KC1

| Tauira tauira | ED078KC1 |
|---|---|
| Pae Waitohu | E Ink |
| Tuhinga | EPD ,7.8 inch, 1404×1872 |
| Momo Raraunga | EPD |
| ED078KC1 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Te whakatau | 1404×1872 |
| Hōputu Pika | Rectangle |
| Whakaaturanga Rawa | 118.638(W)×158.184(H) mm |
| Bezel Whakatuwhera | - |
| Raina Whakahuahua | 127.6(W)×173.8(H) mm |
| Mata | - |
| Maama | - |
| Whakatau Ratonga | 16:1 (Typ.) (RF) |
| Tirohia te Angle | - |
| Whakaatu Aratau | - |
| Tirohanga Katoa | - |
| Wā Whakautu | - |
| Ngā Tae Whakaatu | Grayscale |
| Momo Momo | No B/L |
| Rautanga | 85Hz |
| Mata Mata | Without |
| Taumaha Roopu | 36.9±5.0g |
| Atanga Waitohu | Parallel Data (2ch, 8-bit) , 40 pins , Connector |
| Taiao | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -25 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o E Ink ED078KC1.
E Ink ED078KC1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te E Ink ED078KC1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te E Ink ED078KC1 ranei atu E Ink LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te E Ink ED078KC1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
E Ink ED078KC1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te E Ink ED078KC1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te E Ink ED078KC1 ranei atu E Ink LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te E Ink ED078KC1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "ED078KC1"
- E Ink ED078KC1
- ED078KC1 raupapa
- ED078KC1 te ahua
- ED078KC1 utu
- Kaihoko ED078KC1
