ED068TG1

| Tauira tauira | ED068TG1 |
|---|---|
| Pae Waitohu | E Ink |
| Tuhinga | EPD ,6.8 inch, 1440×1080 |
| Momo Raraunga | EPD |
| ED068TG1 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tau Pika | 1440×1080 |
| Whakarite | Rectangle |
| Area Mahinga (mm) | 103.68 × 138.24 (H×V) |
| Whakahuahua (mm) | 119.7 × 158.5 (H×V×D) |
| Ko te Pee Bezel (mm) | - |
| Maimoatanga | Antiglare |
| Te whakamarama | 120 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 17:1 (Typ.) (RF) |
| Tirohia te Angle | - |
| Whakautu | 450 ms |
| Tuhinga pai i | - |
| Mahinga Mahi | Reflective |
| Tae Tae | Grayscale |
| Maama | 5S1P WLED , No Driver |
| Mass | 54.0±5.0g |
| Whakahou Whakatau | 85Hz |
| Papamahi | Without |
| Momo Waitohu | Parallel Data (2ch, 8-bit) , FPC , 40 pins |
| Whakaaetanga Muku | 3.3V (Typ.) |
| Max. Ratonga | Storage Temp.: -25 ~ 70 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o E Ink ED068TG1.
E Ink ED068TG1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te E Ink ED068TG1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te E Ink ED068TG1 ranei atu E Ink LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te E Ink ED068TG1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
E Ink ED068TG1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te E Ink ED068TG1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te E Ink ED068TG1 ranei atu E Ink LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te E Ink ED068TG1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "ED068TG1"
- E Ink ED068TG1
- ED068TG1 raupapa
- ED068TG1 te ahua
- ED068TG1 utu
- Kaihoko ED068TG1
