ED060XC5
| Tauira tauira | ED060XC5 |
|---|---|
| Pae Waitohu | PVI |
| Tuhinga | EPD ,6.0 inch, 758×1024 |
| Momo Raraunga | EPD |
| ED060XC5 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Area Mahinga | 90.58×122.368 mm |
| Whakaahuatanga | 101.8×138.4×1.28 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 12:1 (Typ.)(Reflective) |
| Ngā Tae Whakaatu | Grayscale (4-bit) |
| Tirohia te Angle | |
| Rautanga | 85Hz |
| Atanga Waitohu | Parallel Data (8-bit) , 34 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o PVI ED060XC5.
PVI ED060XC5 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te PVI ED060XC5 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te PVI ED060XC5 ranei atu PVI LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te PVI ED060XC5 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
PVI ED060XC5 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te PVI ED060XC5 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te PVI ED060XC5 ranei atu PVI LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te PVI ED060XC5 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "ED060XC5"
- PVI ED060XC5
- ED060XC5 raupapa
- ED060XC5 te ahua
- ED060XC5 utu
- Kaihoko ED060XC5

