HV550QUB-F84

| Tauira tauira | HV550QUB-F84 |
|---|---|
| Pae Waitohu | BOE |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| HV550QUB-F84 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Te whakatau | 3840(RGB)×2160 , UHD |
| Whakaaturanga Rawa | 1209.6(W)×680.4(H) mm |
| Raina Whakahuahua | 1221.4(W)×694.8(H) ×1.3(D) mm |
| Maama | 0 cd/m² |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Tirohanga Katoa | Symmetry |
| Te Mataora o te Mata | 0.50+0.50 mm |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M |
| Rautanga | 60Hz |
| Taumaha | 2.70Kgs (Typ.) |
| Hōputu Pika | RGBW Vertical Stripe |
| Bezel Whakatuwhera | - |
| Mata | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Whakaatu Aratau | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Wā Whakautu | 8 (Typ.)(G to G) |
| Te whakawhitiwhiti | 5.5% (Typ.) |
| Momo Momo | No B/L |
| Mata Mata | Without |
| Atanga Waitohu | V-by-One 8 lane , 51 pins , Connector |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
| Taiao | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o BOE HV550QUB-F84.
BOE HV550QUB-F84 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE HV550QUB-F84 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE HV550QUB-F84 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE HV550QUB-F84 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
BOE HV550QUB-F84 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE HV550QUB-F84 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE HV550QUB-F84 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE HV550QUB-F84 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "HV550QUB-F84"
- BOE HV550QUB-F84
- HV550QUB-F84 raupapa
- HV550QUB-F84 te ahua
- HV550QUB-F84 utu
- Kaihoko HV550QUB-F84

