HV550QUB-H81

| Tauira tauira | HV550QUB-H81 |
|---|---|
| Pae Waitohu | BOE |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| HV550QUB-H81 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tau Pika | 3840(3)×2160 (UHD) |
| Whakarite | RGBW Vertical Stripe |
| Area Mahinga (mm) | 1209.6 × 680.4 (H×V) |
| Whakahuahua (mm) | 1225.2 × 686.7 × 1.34 (H×V×D) |
| Ko te Pee Bezel (mm) | - |
| Maimoatanga | Antiglare (Haze 1%) |
| Te whakamarama | 0 cd/m² |
| Whakatau Ratonga | 1200 : 1 (Typ.) (TM) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Whakautu | 8 (Typ.)(G to G) ms |
| Tuhinga pai i | Symmetry |
| Mahinga Mahi | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Te Poaka Mata | 0.50+0.50 mm |
| Te whakawhitiwhiti | 7.5% (Typ.) |
| Tae Tae | 1.07B |
| Maama | No B/L |
| Mass | 2.70Kgs (Typ.) |
| Whakahou Whakatau | 60Hz |
| Papamahi | Without |
| Momo Waitohu | CEDS , Connector , 120 pins |
| Whakaaetanga Muku | 12.0V (Typ.) |
| Max. Ratonga | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o BOE HV550QUB-H81.
BOE HV550QUB-H81 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE HV550QUB-H81 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE HV550QUB-H81 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE HV550QUB-H81 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
BOE HV550QUB-H81 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE HV550QUB-H81 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE HV550QUB-H81 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE HV550QUB-H81 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "HV550QUB-H81"
- BOE HV550QUB-H81
- HV550QUB-H81 raupapa
- HV550QUB-H81 te ahua
- HV550QUB-H81 utu
- Kaihoko HV550QUB-H81

