HV550QUS-300

| Tauira tauira | HV550QUS-300 |
|---|---|
| Pae Waitohu | BOE |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| HV550QUS-300 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 1209.6×680.4 mm |
| Whakaahuatanga | 1223.4×697.2×28.5 mm |
| Mata | Antiglare (Haze 1%) |
| Whakatau Ratonga | 1200:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 1.07B (10-bit) , CIE1931 72% |
| Wā Whakautu | 6 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 120Hz |
| Momo Momo | WLED Embedded (LED Driver) |
| Atanga Waitohu | V-by-One 16 lane , 92 pins |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o BOE HV550QUS-300.
BOE HV550QUS-300 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE HV550QUS-300 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE HV550QUS-300 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE HV550QUS-300 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
BOE HV550QUS-300 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE HV550QUS-300 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE HV550QUS-300 ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE HV550QUS-300 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "HV550QUS-300"
- BOE HV550QUS-300
- HV550QUS-300 raupapa
- HV550QUS-300 te ahua
- HV550QUS-300 utu
- Kaihoko HV550QUS-300

