LC600EUD-LFF1

| Tauira tauira | LC600EUD-LFF1 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG Display |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,60 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LC600EUD-LFF1 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 1317.3×740.3 mm |
| Whakaahuatanga | 1333.8×762.5×33 mm |
| Mata | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| Whakatau Ratonga | 1500:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 1.07B (10-bit) , CIE1931 72% |
| Wā Whakautu | 5 (Typ.)(G to G); 8 (Typ.)(MPRT) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 120Hz |
| Momo Momo | WLED Embedded (LED Driver) |
| Atanga Waitohu | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG Display LC600EUD-LFF1.
LG Display LC600EUD-LFF1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LC600EUD-LFF1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LC600EUD-LFF1 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LC600EUD-LFF1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG Display LC600EUD-LFF1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LC600EUD-LFF1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LC600EUD-LFF1 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LC600EUD-LFF1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LC600EUD-LFF1"
- LG Display LC600EUD-LFF1
- LC600EUD-LFF1 raupapa
- LC600EUD-LFF1 te ahua
- LC600EUD-LFF1 utu
- Kaihoko LC600EUD-LFF1

