LC600EGF-FKM2

| Tauira tauira | LC600EGF-FKM2 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG Display |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,60 inch, 3840×2160 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LC600EGF-FKM2 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Hōputu Pika | 3840(3)×2160 [UHD] |
| Whirihoranga | RGBW Vertical Stripe |
| Area Mahinga | 1317.31(H)×740.988(V) mm |
| Whakaahuatanga Dim. | 1339.5(H)×770.766(V) mm |
| Bezel Area | - |
| Maimoatanga | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Te whakamarama | 670 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 1400:1 (Typ.) (TM) |
| Tirohia te Whakahaere | Symmetry |
| Wā Whakautu | 5 (Typ.)(G to G)); 8 (Typ.)(MPRT) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Min.)(CR>10) |
| Aratau Mahi | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Tae Tautoko | 1.07B 90% (DCI-P3) |
| Maama Maama | WLED , 30K hours , W/O Driver |
| Taumaha | 15.8/16.5W (Typ./Max.) |
| Tae Whakatau | 120Hz |
| Pae Tae | Without |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG Display LC600EGF-FKM2.
LG Display LC600EGF-FKM2 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LC600EGF-FKM2 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LC600EGF-FKM2 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LC600EGF-FKM2 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG Display LC600EGF-FKM2 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LC600EGF-FKM2 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LC600EGF-FKM2 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LC600EGF-FKM2 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LC600EGF-FKM2"
- LG Display LC600EGF-FKM2
- LC600EGF-FKM2 raupapa
- LC600EGF-FKM2 te ahua
- LC600EGF-FKM2 utu
- Kaihoko LC600EGF-FKM2

